Projektowanie i realizacja

projectPoniżej szczegółowo opisaliśmy zakres oraz przebieg poszczególnych etapów projektowania, wykonania oraz prac montażowych w ramach realizowanych projektów mebli na wymiar.
Schemat prac podobny jest zarówno dla wnętrz mieszkalnych (mieszkań, domów, apartamentów), jak również tych komercyjnych (biura, sklepy, restauracje). W zależności od wielkości i specyfiki projektu schemat ten może nieznacznie odbiegać od tego przedstawionego poniżej. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, określając zakres prac na pierwszym spotkaniu.

Zakres realizowanych projektów to meble kuchenne, łazienkowe do salonu, garderoby sypialnie ale wykonujemy również meble do biur, pensjonatów, restauracji itp. Zapewniamy kompleksową obsługę, od projektu po montaż mebli, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Dopasujemy zakres naszych prac do Państwa potrzeb zarówno funkcjonalnych, estetycznych jak i możliwości finansowych.

 

Etapy realizacji naszych projektów:

kontakt1. Skontaktuj się z nami:

  • Najprostsza forma kontaktu to - zamówienie wizyty naszego konsultanta dzwoniąc pod numer:

telefon  (+48) 730 102 730  (Rzeszów i okolice)

 

  • Wyślij e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Odwiedź osobiście naszą  Pracownię Meblarską mieszczącą się w Rzeszowie

 

adres: PPH „Meblo-Faktor” 35-082 Rzeszów, ul. Bieszczadzka 10

 

wizyta12. Pierwsza wizyta lub pierwszy telefon

Współpracę rozpoczynamy od spotkania, na którym poznajemy oczekiwana inwestora, oraz miejsce przyszłej realizacji projektu. Podczas Państwa pierwszej wizyty w salonie prezentujemy naszą ekspozycję i przedstawiamy ofertę firmy. Zachęcamy, by już przy pierwszym spotkaniu zabrać ze sobą wymiary pomieszczenia, które chcą Państwo meblować. Może to być rysunek odręczny z samodzielnie pobranymi wymiarami lub plan deweloperski. Mogą Państwo także pominąć ten etap i zatelefonować do naszego konsultanta, aby od razu umówić się na dokładny pomiar danego pomieszczenia.

W trakcie spotkania określamy wytyczne dotyczące projektu i zasady współpracy. Podczas krótkiej rozmowy poznajemy potrzeby funkcjonalne, oczekiwania stylistyczne i budżetowe inwestora.

3. Wstępny projekt

Przygotowanie wstępnych projektów i wyceny sporządzonej na podstawie pierwszej rozmowy. Przedstawiamy wstępne koncepcje projektowe oraz omawiamy sporządzoną wycenę. W razie potrzeby proponujemy zamienniki materiałowe i rozwiązania, które mogą dostosować koszty do założonego przez Państwa budżetu.

pomiar14. Dokonanie pomiarów

W czasie wizyty konsultant naszej firmy wykona w Państwa lokalu/domu niezbędne pomiary pomieszczeń i jednocześnie odpowie na wszelkie Państwa pytania i wątpliwości dotyczące kwestii wykonania mebli na zamówienie.

projekt5. Tworzenie i wycena projektu

Na podstawie pomiarów i po uzgodnieniu z Państwem ogólnej koncepcji wykonania mebli, przygotujemy indywidualną wizualizację planowanej inwestycji. Na tym etapie ustalamy ostateczną wersje projektu, dokładnie wybieramy materiały z których wykonamy meble, wybieramy również sprzęt AGD (w przypadku mebli kuchennych). Wraz z załączoną wizualizacją przekazujemy również szczegółowy projekt techniczny (połączenia instalacyjne, wytyczne dla glazurników i innych ekip wykończeniowych). Na podstawie projektu sporządzamy kosztorys wykonania mebli na wymiar.

umowa6. Realizacja zamówienia

Po akceptacji projektu, przystępujemy do podpisania umowy i produkcji naszych mebli. Meble na zamówienie powstają zwykle w przeciągu dwóch do czterech tygodni. Jeżeli lokal wymaga remontu lub zmiany podłączeń wody, elektryki, czy kanalizacji możemy w tym czasie odnowić pomieszczenie w ramach osobnej umowy remontowej.

montaz17. Montaż mebli

W uzgodnionym terminie dostarczamy gotowe meble kuchenne, a następnie nasza ekipa fachowców przystępuje do montażu. Standardowy czas montażu mebli na wymiar to 2 dni robocze.

 

 

 

 

 

 

 

Wysoka jakość stosowanych przez nas elementów montażowych, takich jak zawiasy czy prowadnice sprawia, że meble do kuchni będą bezawaryjnie użytkowane przez wiele lat. Na wykonane przez nas meble udzielamy 24 m-c GWARANCJI.


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; JSNISStripDisplay has a deprecated constructor in /home/meblof/domains/meblo-faktor.pl/public_html/plugins/jsnimageshow/themestrip/classes/jsn_is_stripdisplay.php on line 18

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ThemeStrip has a deprecated constructor in /home/meblof/domains/meblo-faktor.pl/public_html/plugins/jsnimageshow/themestrip/models/themestrip.php on line 17